| anonim_4396 a întrebat:

Bună, eu sunt în clasa a 12 a seral și nu am mai primit alocația din iunie de când s-a terminat anul școlar. Știe cineva dacă atunci când depun al 2 lea dosar pentru alocație, voi primi alocația din iunie de când s-a încheiat anul școlar sau din momentul în care voi depune dosarul? Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Corect ar fi primesti toata restanta, cum incepe scoala si contabila de la scoala depune actele de alocatie pentru toata lumea.

| Okrutne a răspuns (pentru Violleta2022):

Mulțumesc‼️

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei primi alocatia de stat si pe lunile anterioare.