| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Sohappy Eu vreau sa ma duc la Romanii au Talent ca dansu tecktonik doar ca l'am inavatat acasa si probabil ca sa merg trebuie sa fac niste ore.

Stie cineva daca se tin ore de Tecktonik in Cluj?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Tecktoniku este super du-te si demonstreazati talentutongue si pentru anonimu care zice ca tecktoniku nu e dans si ca e penibil il sfatuiesc sa invetze sa danseze tecktonik si dupa sa zica ca e penibil

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu se tin...ca si eu am cautat pe net (ca si eu sunt din Cluj)...

| jonydd a răspuns:

E misto danslul da aia de la romani au talen is fitosi rau si nu cred ca te vor lua dar iti urez bafta

| jonydd a răspuns:

E misto danslul da aia de la romani au talen is fitosi rau si nu cred ca te vor lua dar iti urez baftab

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tecktonik nu e dans, e un fel de bullshit, doamne cat poate fi de penibil