| alexutzu00791 a întrebat:

Sper sa nu fiu suspendat, insa as dori sa aflu cum se face un atestat la engleza, pentru inceput, as dori sa aflu ce trebuie sa scriu in argument. Ideea generala o stiu, insa as dori un sfat mai mult practic

Răspuns Câştigător
| mirella25 a răspuns:

Buna, uite aici niste site-uri care sper sa-ti fie de folos:
www.atestate.ro, www.referat.ro, www.referateweb.com, www.e-referat.ro, www.forum.portal.edu, www.studentie.ro, etc. Sper sa te ajute cu ceva...:)