| elisuka a întrebat:

Sper sa nu radeti de mine dar am 14 ani si am nasul cam mare si multi imi zic ca o sa imi creasca fata am o intrebare pentru fetele care sunt mai mari in jur. De 17-19 ani cati cm are nasul vostru adica al meu are ma refer in latime

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Si Andreea Tonciu a avut nasul mare, insa a fost operata si acum are un nas potrivit care se incadreaza perfect cu fata.Deci nu este un motiv de disperare.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Stai linistita pana pe la 20 de ani, ca o sa mai cresti. Nu are rost sa schimbi cevaacum.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nasul meu e direct proportional cu fata. Niciodata nu m-am plans de lungimea lui.
Daca tu ai avea un nas mai mic, nu ar fi potrivit pentru fata ta, ai arata urat. Gandeste-te si tu cum ar arata un elefant cu nasul unui urs. thinking