| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Spuneti carti faine gen vampire diaries, rosu de rubin, scoala fricosilor, etc. adica pentru adolescenti. Funda, pentru cele mai multe!

2 răspunsuri:
| Vanesssa a răspuns:

Soptindu-le vrajitoarelor- Anna Dale
Jocurile Foamei 1, 2, 3

| Elizeee a răspuns:

Casa noptii, Jocurile Foamei, Jocul minciunii, Sange albastru, Harry Potter, Cercul secret, Orasul Oaselor, Orasul de Cenusa, Orasul de sticla, Orasul Ingerilor Cazuti, A 16-a Luna, Vampirii din Morgenvielle, Fantomele ne stiu toate secretele, Academia Vampirilor, Tristeti de sucub, Nu plange sub clar de luna, Uneori, sub clar de luna, Ingerul noptii, Damnare, Trezita in zori de zi, Nascuta la miezul noptii, Iti mai recomand si toate cartile scrise de Agatha Christie si de Rodica Ojog Brasoveanu. Spor la citit!happyhappyhappy