| cristina1983 a întrebat:

Spuneti daca baiatul iti introduce degetul in zona intima. Mai esti virgina?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pentru ca iti poate rupe himenul si in plus, te poate infecta cu ciuperci si mizerie dupa degete, unghii.
Cel mai bine ar fi sa mai cresti ca sa intelegi ca joaca asta prosteasca duce la infectii vaginale si daca ajungi la spital cu asemenea infectii, mama ta si meidul vor stii ce ai facut.

| peperonies a răspuns:

Depinde cat de lung e degetul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dezvirginarea se întâmplă doar când își bagă *** în veveriță.