| DulceataXP a întrebat:

Spuneti-mi a fost ieri ziua mea de nastere dar prietenul nu m-a felicitat dar a stat toata ziua pe internet. Oare a uitat de mine?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Nu cred ca a "uitat" poate era suparat(nu pe tine) ci din alt motiv si a uitat intelege-l si apoi judecal.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Daca a uitat de ziua inseamna ca nu te iubeste, nimeni cit suparat nu ar fi nu ar face asa ceva daca te iubeste cu adevarat! vorbeste cu el si cerei explicatii de ce a facut asta, poate nis nu stia ca e ziua ta.