| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Spuneti-mi calitatile si defectele voastretongue

Răspuns Câştigător
| kittykat a răspuns:

Calitati: amuzanta stiu sa-i fac p altii sa rada smug laughing, tupeista[ nu stiu ce e daca e defect sau calitate], de incredere, saritoare la problm altora si o buna prietena [ m`as sinucide pentru bff mea love struck] si desigur iubitoaaare

Defecte : vorbesc prea mult [ si cateodata si ce nu trebuie big grin], egoista, stupida, aroganta, am fost luata sh de fraiera, proasta si patetica... si mai st multe dar nu vr sa ma fac eu in toate felurile laughing)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Calitate:sufletista...defect:ma nervez repede

| Element25 a răspuns:

Poi despre calitati cred ca cei care ma cunosc stiu care sunt...iar defectele sunt prea multe ca sa le enumar. daca intelegi ce vreau sa zic!

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Calitatzi :
1.Frumoasa
2.Desteapta
3.Comunicativa
4.Sufletista
5.Prietenoasa
6.Olimpica la engleza

Defecte:
1.Am prea multa incredere in oameni
2.Incapatanata
3.Rea de gura ( injur cam mult)
4.Ma enervez repede
5.Ma laud cam mult
6.Ma indragostesc repede laughing

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Calitati:Frumos,istet,am simtu'umorului,sigur pe mine,comunicativ

Defecte:nexam modestie,incapatanat,arogant,narcisist,fumator, betiv, corigent la fizicalaughing

| RosalinaB a răspuns:

Defecte : sunt prea nervoasa crying, rusinoasa
calitati : prietenoasa, vorbareata