| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cateva calitatii pentru zodia berbechappy

Răspuns Câştigător
| agent0 a răspuns:

Calitatile Berbecului

Berbecul are multe puncte pozitive de carcater. Cei nascuti sub acest semn sunt foarte puternici si entuziasti.

Sunt tipul de persoane care nu sunt descurajate de impasuri temporare. Stiu ce vor cu adevarat in viata si lupta pentru a-si atinge scopul.

Berbecii au o personalitate puternica si sunt un exemplu pentru ceilalti. Au o minte sclipitoare, activa si dau dovada de multa imaginatie si inventivitate.

Le place sa fie ocupati, sa aiba o activitate in care se implica cu devotament. Provocarile sunt pe placul lor, si isi dau toata silinta pentru a depasi obstacolele.

Viteza in desfasurarea sarcinilor este un atu important al unui Berbec. Sufletul acestor nativi este intotdeauna tanar si plin de optimism.

1 răspuns:
| Cosmin1I a răspuns:

Www.google.ro...din propria experinta iti spun clar ca berbecii sunt ..berbeci la figurat.