| lovelystory2 a întrebat:

Sunt zodia berbec. spuneti-mi va rog ca ma potrivesc cu zodia varsator. funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Cel mai bine te potrivesti cu Balanta, dar zodia nu conteza.
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-berbec.php
Bft!

| Nordic a răspuns:

Te potiriveşti şi cu taur şi cu peşti şi cu săgetător şi cu ce Dumnezeu mai vrei dacă el/ea te iubeşte şi tu iubeşti pe el/ea. Nu mai credeţi in prostiile astea cu zodii. Aveţi voie liberă sau vă conduce o zodie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Berbec-Varsator. Foc si Aer. O aventura demna de marile iubiri... am extras-o de pe un site...de aici rezulta ca te potrivesti cu varsatorwinking!

| Bubuletu a răspuns:

Va rog ca mă potrivesc cu zodia varsator. funda big grin