| Doinita_Rosca_1997 a întrebat:

Spuneti-mi niste cuvinte frumoase pe care sa le zic la intilnirea cu absolventii, si vreau raspunsul cit mai repede, pliz.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa citesti gluma cu discursul sefului oracle la yale in 2000. Vezi ca este o gluma.

| Андрееа a răspuns:

Au fost ani frumoşi, ani de şcoală, cântaţi de interpreţi, pomeniţi de noi toţi…

La mulţi ani, scumpii mei colegi, şi fie ca anii de şcoală să rămână şi în continuare pentru noi o perioadă frumoasă, în care ne-am cunoscut, am învăţat, am crescut…

La mulţi ani! şi pentru scumpii mei profesori, majoritatea dintre care sunt împrăştiaţi în lumea largă…