| punkiemo a întrebat:

Vreau niste cuvinte pe care sa le adresez persoanei iubite........pliz

6 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Esti frumoasa ca o cioara,
ochii tai sunt dati cu zmoala
Parul tau ma baga-n boala!

Cuvintele sincere de apreciere sunt binevenite in orice situatie!

| ella21031 a răspuns:

Acele cuvinte vin din suflet si din inima nu trebuie sa ti le zica cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blestem ziua cand team intalnit cadereati cariile din gura laughing, acum sa fim seriosi, ceva mai frumos ca un te iubesc eu cred ca nu exista, dar daca ai mentalitatea unuia de 10 ani ili iei cu pisi si alte prostii din astea

| Silvii a răspuns:

Cele mai frumoase cuvinte sunt cele sincere si venite din inima. aa, si cat mai simple dar totodata complexebatting eyelashes

| punkiemo explică:

Exemplu: pupsuk.zaika.milaska......vreu mai multe

| punkiemo explică:

Exemplu:milaska, pupsik, zaika...