| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi niste injuraturi, dar cele mai faine = funda >; D

3 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Nimic nu se rezolva prin injurat sau chestii d'astea. Tot ce faci e sa provoci un conflict si mai mare intre tine si persoana in cauza. In cel mai bun caz, da'i niste replici mai reusite laughing) in felul acesta o iei mai usor cu injuraturile si situatia nu mai devine asa complicata...

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Deci iti zic eu....iei dictionarul si citesti de acolo ( daca stii ) si dupa ce vei citi un rand doua de acolo va fi ca si cum te-ai fi injurat pe tine...cum sa ceri asa cevalaughing zii lui satana sa-ti dea carnetelu de injuraturi

| Denysukaaa a răspuns:

Intreab-o pe maica-ta.A folosit mute cand a vazut ce copil a nascut!