| Diana_7092 a întrebat:

Spuneti-mi sh mie niste carti mai interesante. Nu plictisitoare. Pe care le pot lua de la biblioteca scolibig grin Fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă spuneai câţi ani ai, era mult mai uşor să primeşti recomandări potrivite. Aşa...
Te invit pe website-ul http://www.lecturirecenzate.ro/ Precis îţi va da o idee! Pa, pa!

2 răspunsuri:
| Fredo a răspuns:

Un inger parasit. vezi daca gasesti. e super cartea aia :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa rogi bibliotecara sa-ti faca recomandari; iti garantez ca vor fi mai bune decat cele primite aici.