| DouaPuncteIcs a întrebat:

Spuneti-mi sh mie un program de modificat poze gratis care sa-mi pot colora parul... Fundahappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Aivyroseblue a răspuns:

Buna Effy! Imi place numele tau, e dragut. As vrea sa iti spun ca nu ai respectat regulile grameaticale. Mai intai citestele. Sa nu te superi. As vrea si eu sa gasesc un asa program caci urmeaza sa ma tund si as vrea aa imi fac breton si nu vreau sa am parte de surprize neplacute. Lasa-mi si mie ceva si cumva sa te pot contacta, spar sa gasim impreuna. Succes! Mai vorbim, sunt sigura ca ne vom imprieteni. Pa!

| CaLin_4531 a răspuns:

Photo scape