| ßløñÐa a întrebat:

Heii` puteti sa`mi spuneti un program de editat poze adica de modificat ochii, parul ceva in genu` photoinstrument dar sa fie gratis:*puppy dog eyes:*

2 răspunsuri:
| AAARRR a răspuns:

Taaz e cel mai indicat in : modificarea parului, al ochilor tenului sh etc. e foarte bun tongue.te poti ajuta sh de pizap, photoscape sh photoShop pentru a creea niste poze frumoase! sper ca te-am ajutat :*

| Codeck2 a răspuns:

Photoshop cs 5 sau daca nu ai un calculator cu minim 2 gb RAM, iti recomand tot photoshop cs 3