| DjRalu a întrebat:

Spuneti-mi si mie cele mai importante locuri de vizitat din Romania... Funda mare + Vot!

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai cele mai importante locuri de vizitat din Romania dupa parerea mea sunt acele locuri in care poti invata ceva despre istoria Romaniei...acum nu voi putea sa ti fac o lista..sa ti dau mura n gura...

| DjRalu explică (pentru VadTot):

Pai tocmai de asa am nevoie.Sa zic asa"De mura'n gura cum zici tu"... Vreau sa stiu cateva monumete si alte chestii.

| VadTot a răspuns (pentru DjRalu):

Offf pune mana pe carte mai bine.ok? e mai frumos asa sa cauti singur da?

| DjRalu explică (pentru VadTot):

Nu am carte cu locuri turistice... daca as avea as cauta.N-ai grija. Daca nu sti nu mai raspunde doar asa...

| VadTot a răspuns (pentru DjRalu):

Offf viata...