| Ryana_4764 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva statusuri mai deosebie... plis

Răspuns Câştigător
| Cristary a răspuns:

"Cine ştie să se stăpânească pe sine insuşi, va deveni stăpânul celorlalţi."
"Fericit cel ce nu suspină după ce nu are, şi se veseleşte cu ceea ce are."
"O prietenie este ca o haină cu valoare, care se spală şi nu se aruncă de la prima pată."
"O dragoste apusă e ca un vulcan. Nu ştii niciodată dacă a trecut pericolul de a izbucni din nou." Funda?

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

"Cu cît eşti mai înţelept, cu atît îţi dai mai bine seama că pe lume există mulţi oameni deosebiţi. Oamenii de duzină nu observă nici o deosebire între semenii lor."