| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot pune un film pe yotube car exact plezzzzz

msmsmsms:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci cont pe youtube -> undeva in partea dreapta sus o sa iti apara numele de cont -> te duci pe numele de cont si o sa iti para in jos mai multe optiuni -> dai pe "account" -> iti apare profilul si mai jos o sa scrie "my videos" -> dai "Uploaded videos" -> apoi "Start uploading a video now! -> unde iti apare "Select a video to upload."dai browse si selectezi video-ul care vrei sa il uploadezi!

3 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Il pun eu pentru tine...trm un msj cu id tau si mi-l dai pe mess ca sa ti-l pun...sau iti faci cont pe linkul http://www.youtube.com/create_account

| pypa007 a răspuns:

Trebuie sa as faci un cont pe yotube si dupa aia poti sa pui filmu pe iotube

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu stiii