| Blonda:X a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii vechi dar frumoasebig grin[ manele sau ushoara] va multumesc:*:X

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Melodii vechi thinking

Alb negru - amintirile
Asculta Voltaj, 3SE, Vama Veche, Talisman
Ana Maria - ochii tai
Holograf - ochii tai, asa frumoasa, si n-am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine.
Laura Stoica - mai frumoasa

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Jaar project-oda ochilor tai
Kiki story-zi de zi, pas cu pas
Bullet-abravia
Brandy-have you ever
britney spears-every time
Cabron ft melanie-noi doi
Simplu-oare stii & sa zburam
Rihanna-unfaithful
Akon-smack that
babi minune feat denisa-aproape de inima ta
Shaggy ft gary-fly high
Activ-zile cu tine
Bloggers-Ma doare o luna
George ft shaman dora-ca doi copii
Activ-superstar
Ady ft smiley-words
Helas & agata-iti multumesc
Hi`cu-dor de tine, dor de noi

| Mirela a răspuns:

Voltaj, Fly project :X [nu pot alege din cele vechi care. s mai faine dupa parerea mea toate sunt superbe :X ], Demmo-7 zile de 8 ori[love struckpentru petreceri\dancing], Andreea balan [aproape toate-le gasesti pe youtube], Andra-pentru tine love struck, ramai cu mine, femeia; Andra& adi cristescu-colt de suflet, Adi cristescu-nu vreua poveste de amor; Adi minune-numele tau straight face :X. etc happy

| Africanwitch a răspuns:

Ok. Sa incepem cu o mica observatie. Manelele sunt interzise prin lege de Marko Bela, deci nu sunt in masura sa te ajut. Poate o cerere spre ministerul tiganilor te scoate din dilema.
In legatura cu muzica veche de la noi da play la Voltaj, Bug Mafia, Bere Gratis, Andre, 3 Sud-Est, Parazitii, Taxi, Activ, Impact, Simplu, Hi-Q, Directia 5, Sistem, Animal X.
Bine, acum daca nu toate trupele astea intra in standardele tale, asta e o alta problema.