| VvladCobianu a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri multiplayer (nu online, de gen Fifa si Ultimate Alliance ) care sa fie pentru PC?

4 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Gta Samp (ii gta san andreas multiplayer), Metin 2 laughing,

| alex619 a răspuns:

Counter Strike Source, Counter Strike Modern Warfare 2, Battlefield 2, Metin2arena, Metin2Vamos, Metin2Ro, Gta Sa-mp ( san andreas multyplayer, Mta ( Gta 3/Gta san Andreas multyplayer, Need for Speed World, 4Story ro, 4Story Global

| stefan2 a răspuns:

Metin 2, counter strike, si incearca te rog platform racing 2 sau unu. sall :p

| stefan2 a răspuns:

Metin 2, counter-strike 1.6, platform racing 1, platform racing 2, 5 pe linie, sunt mai multe cauta pe google jocuri in multiplayer.