| AndreiZ19 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste linguseli pentru fete... adica vorbe frumoase. care sa le placa, cele mai frumoasa au funda

7 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Eşti frumoas/draguta/iubibilă
Imi place cum te.ai imbrăcat
Ce bine iti stă parul azi!
Sper că te.am putut ajuta.o zi bună!

| Diiiidi a răspuns:

Esti frumoasa
Iti sta bine cu...
Semeni cu mama ta sau tatal tau?
Ce tari sunt parintii tai
Poti sa-i faci orice fel de complimente, fetele adora asta! Bafta!

| Roxana121 a răspuns:

Stii faza ca nu toate fetele iubesc astfel de vorbe, adica da copile de 12-13 ai da, dar restul iubesc faptele nu vorbe goale.Cel mai frumos compliment e sa zici ceia ce simti cu adevarat de fata respectiva.

| Hieer a răspuns:

Ce mumoasa, simpatica, draguta esti...
Ce frumos te-ai imbracat
Iubuuulaughing
Frumoasa mea...

| fetelerebele a răspuns:

Mmm pai pisi mumoasa mea daca esti cu ....esti asa de dulce ca fac diabet de tine cam asta fundita te rog

| iuuliia a răspuns:

Spune-i că este frumoasă.
Spune-i că îi stă bine părul.
Spune-i că o iubeşti mult.
Spune-i că te simţi bine cu ea.

| testoasa1 a răspuns:

Esti frumoasa
Esti desteapta
Esti imbracata frumos