| Dynacord a întrebat:

Pentu baieti. cum cuceriti voi o fata mai exact cum cu ce fel de vorbe abordare linguseli ce i ziceti unei fete can va place de ea ma refer la facebook si cand sunteti langa ea funda

4 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Nimanui nu ii plac linguselile in sens propriu. De ce trebuie sa te comporti cu o fata altfel decat cu oricine altcineva? Doar fii tu insuti si vorbeste cu ea, daca te place bine daca nu, nu. Mai incerci. Fetele nu sunt fortarete sa le cuceresti, daca unei fete ii place prezenta ta va vrea sa te cunoasca mai bine. Doar ca inainte sa ai pretentia ca cineva sa te placa pentru ceea ce esti trebuie sa te placi tu pe tine mai intai (asta ca fapt divers).

| starduster a răspuns (pentru Wihox):

Ti-as da funda dar nu eu am pus intrebarea super raspuns big grin

| RAY a răspuns:

Tampeni ce linguseli, o fata te place la fizic, esti frumos te place, daca nu te place i poti canta si serenade, totul sta in atractia fizica

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ai zis facebook. Nu cuceresc pe facebook.