| delia_9230 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de sinucidre fara durere...laughing
nu ma sinucid stati calmi da vreau sa le stiu d curiozitate

Răspuns Câştigător
| emilie_8883 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......la-balcon/
am gasit din intamplarre;))
te pup:*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunt cât se poate de calmă, şi nici nu m-aş agita dacă ai alege să faci cea mai mare greşeală din viaţa ta. Persoanele care fac lucrul ăsta, sunt teribiliste, imature şi laşe. Şi pentru curiozitatea ta... de ce fără durere? Dacă ţi-e frică de durere, ar trebui să îţi fie frică şi de moarte!

pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Da ce curiozitati mai ai si tu laughing)

| KisaTheCute a răspuns:

Buná!

Pune-te si te culca, cheama pe cineva sa iti taie gatleju`in timp ce dormi si dusa esti :] love struck. Serios, nu e de gluma cu asta, dar. macar in somn nu simti... CRED.

Pa, pa!

| delia_9230 explică:

Pai da era o tema descoperita de niste colegii la scoala laughing si mi s-a parut amuzant... dar eu oricum nu vreau sa ma sinucid asa ca nu va ambalati love struck

| delia_9230 explică:

Mau amuzat raspunsurile voastre mersii :* happy

| Cosmina_4129 a răspuns:

Nu prea cred eu ca nu vrei sa te sinucizi dar ma rog... pune-ti streangul de gatlaughing glumeam sa nu te puna naiba sa faci asta ca te omor eu cu mana mea(nu o sa fie dureros)tonguelaughinghee hee

| janistel a răspuns:

Suiete la a 14 etaji si sari nu e duriros

pa pa!