| cote121 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste probe pentru miss and misster craciun

Răspuns Câştigător
| MariaSMV a răspuns:

Probele pentru miss si mister craciu trebuie automat sa fie legate de craciun... O proba faina ar fi sa pui concurenti sa impodobesca cat mai frumos un brad, sa cante o melodie de craciun(colinde sau malodii specifice de craciun cantate de artisti), sa se scrie intrebari legate de obiceiurile craciunului... Nu imi mai vine nimic in minte acum. Mult succes! fundita?