| afrodita a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste statusuri de regret adica el sa regrete-

5 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Nu regreta nimeni nimic printr-un status pe messenger, chiar ai impresia ca asta impresioneaza pe cineva?

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Va veni o data vremea caand in urma vei privii. ai vrea sa revina toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde. nu mai vine niciodata. numai amintirea spune ca asa a fost o data

| zapacel a răspuns:

" regrete? eu nu am regrete! singurul lucru care il urasc la tine, e faptul ca te iubesc[:X] "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o fata buna