| deea_1980 a întrebat:

Spuneti-mi si mie nume de magazine pentru adolescente.Adica sa aiba si pentru 12-14 ani.Multumesc:xA...si undeva unde pot gasi o rochita cam asa: http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_9609.j pg, dar sa imi vina bine?:))Sper sa nu sune penibil intrebarile

5 răspunsuri:
| deea_1980 explică:

Da, stiu magazinul Takko, din carrefour vitantis, nu? dar sunt materiale proaste, adica mi-am luat 3 bluze si toate au intrat la apa... Oricum multumesc; x

| miha<3 a răspuns:

Incearca kenvelo eu de acolo imi iau tot si sunt materiale foarte bune vei gasi cam tot in materie de moda

| legallyblonde a răspuns:

Incearca la magazinele New Yorker, Joys sau Excentric. Au haine super dragute, si rochite in genul celei pe care ne-ai aratat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zarra categoric happy VEi gasi hrochite de genul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alimentara