| zuziOoO a întrebat:

Spuneti-mi si mie parerea despre blogul meu(lasati si voi niste comentari peacolo)cine lasa comentariu pe blog primeste funda+vothttp://zuziproduction.blogspot.com/2011_06_23_archive.ht ml

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

Bunaaa! Imi place blog-ul tau.Mi se pare foarte vioi,colorat,ai un stil foarte ingrijit! Limbajul este foarte diplomat, dar in acelasi timp relaxat, cool.Stii,'defilam' intr-o zi prin paginile TPU-ului si mi-am spus ca nu pierd nimic.Si chiar nu am pierdut! Imaginile sunt foarte expresive(mai ales acelea cu coafuri impletite si cu ce se mai poarta...hainele sunt supeeeer! :X ), iar articolele mi se par interesante.Pacat ca unii evita aceste bloguri happy Thumbs up for youuu!