|

Spuneti-mi si mie statusuri gen asta : #.•[O faţă de [PriiiiNŢESA]! Un cOrp [INDECENT]! Şi un stiiiilOw`. Să mă induci în [TESTAMENT]!• Te iubesccc! fundita primul raspuns corect.resul voturi

2 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

•Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X

) EU sunt fetita ta din vis Educata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat

Nu e prima, nu e primul! Fata asta iti ia mintile mai rau ca vinul!

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●

"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal. love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. love struck happy Dar. smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. hee hee"

.Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`. love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Verzi; sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi `. Oriunde ´ te-ai afla ´;;]Nu vrei ´ decat o domnisoara...2012 - 7756 + Vezi răspunsul întreg

1 răspuns:
| a răspuns:

•Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-xlaughing

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]

Sunt O Fata Cu Tupeu Si Fac Numai Ce Vreau Eu Sant O Fata Rasfatata Dulce Rau Si Unicata :X :X

) EU sunt fetita ta din vis Educata la Paris Stilul meu e unicat de Chanell sponsorizat

Nu e prima, nu e primul! Fata asta iti ia mintile mai rau ca vinul!

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●

"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal. love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. love struck happy Dar. smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. hee hee"

.Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`. love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Verzi; sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi `. Oriunde ´ te-ai afla ´;;]Nu vrei ´ decat o...2004 - 2162 + Vezi răspunsul întreg

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează