| johnyjohny a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server de metin in care bani sa cada repede si itemele de la playeri foarte ieftine ( moca ) intr-un cuvant.
Un fel de server Fun daca stiti.
Funda si vot!

3 răspunsuri:
| johnyjohny explică:

Am jucat tim il urasc de la lvl 80 in sus e foarte greu de crescut

| scarry a răspuns:

Metin2tim.ro

| MihaiBossu10 a răspuns:

Dragonsky2 happySe creste ff repede, la lvl 30 te duci desert si vei creste pana la lv 250. stiu ca e cam naspa dar acolo vei creste la lv 145 acolo fac eu lvl in maxim 2 minute fac lvlhappydar faci in 30 de secunde 2 lvl de la lvl30+
Funda?