| freehugs a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, ce inseamna toadfish in lb. engleza? pentru ca tot caut si nu gasesc...stiu doar ca e cel mai zgomotos peste! Help, please!

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Toad fish = broasca de peşte.;;)

Cand mai ai nevoie de un translater auta pe www.google.com scrii la search " translator roman - englez sau englez - roman "

:) Nu am cautat pe net, asta o stiam XD.

| freehugs explică:

Broasca de pestelaughing hai ca esti tare. daca am spus ca tot am cautat si nu am gasit e normal ca am intrat si la google translate, nu? nu e nevoie sa ma inveti tuwinking

| craniul a răspuns:

Are fish deci e ceva cu peste mi se pare ca e geva de genu broasca-testoasa sau nu mai stiu ce animal thinking pe google la traducere zice broasca-testoasa si lingau nu stiu ce e thinking

Răspuns utilizator avertizat