| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog frumos ce gustare sa iau in timpul scolii (cand sunt la scoala) pentru a putea sa ma ingras, dar sa nu fie niciun fel de sandwic.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Lion / Snickers / Ciocolata / Napolitane. Orice contine zaharuri si daca se poate si putin unt (de arahide, cacao).

| Dairaa a răspuns:

Ia calciu si o sa te ingrasi happy

| KittyKate14 a răspuns:

Poti sa te ingrasi cu orice fel de gustare...de la chipsuri la pufuleti la napolitane si lista continua. Te duci intr-o alimentara si iei ce iti place.