| rap4us a întrebat:

Spuneti-mi si mie vreo 10 jocuri pe PC jocuri de actiune de preferat adica ceva gen gta, call of duty sau hitman. FUNDA! Si scuzati categoria...

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Crysis,Battlefield 3, Dead Space,Mafia II,Resident Evil: Operation Raccoon City,Medal of Honor,Sniper Ghost Warrior, Section 8, Turok, Operation Flashpoint 2: Dragon Rising etc.

3 răspunsuri:
| xJolie a răspuns:

Metin2,SAMPP,NFS,PerfectWorld.
Incearca pe eagames.com!

| NedeaAndrei a răspuns:

Far Cry,Far Cry:Instincts,Delta force,Crysis,APB,Resident Evil, Medal of Honor, NFS World,happy

| Joker92 a răspuns:

Gothic 1/2. Left 4 dead.Dead island.nfs the run.NFS world.Lineagedevil.