| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Spuneti-mi UN film in care sa fie vorba despre un grup de tineri.
Ps: Filmul sa fie horror da horror sa nu mai dorm noaptearolling on the floor
Funda + VOT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ar mai fii Wrong Turn 2. :*

5 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Vi la mine, te duc in gradina, trag un prelungitor, aduc roaba cu unelte si incepem happy

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru mat31new):

Bai te doare capu? Ce te bagi singur in seama? Esti obsedat? Ba copile i-a du-te tu la culcare si da-mi pace:*
Marsh.:*

| mat31new a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Treaba ta daca nu vrei, foloseam aparatu de sudura, flexu, circularu, pickhammeru, bormasina, te crapam si cu toporu daca vroiai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House of Wax. Pe mine m-a speriat.

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Ala il stiulove struck Si e frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Sau ar mai fii Wrong Turn 2. :*