| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Spuneti-mi un nume pentru ID. Sa fie fara numele meu.Sa fie gen :
perfect.life

F u n d i t z z a

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Buna. innocent.smile sincere.smile inno. cent x_stupide. love puuks.qq illegal.xdd perfect.girl / smile duuddd.whs [ in loc de whs poti sa pui qwx, qqq, kzx sau alte chestiibatting eyelashes ] tooxic.kid bloody.kids gotic.girl suicide.in_color qq.tragic fressh.kidd no_regrets - acum poti pune in loc de " - " ". " si invers. nu mai stiu :'>. pup!

3 răspunsuri:
| motolo9ve a răspuns:

Special.cookie.lovetongue

| xBiiaM a răspuns:

Duda.beiibe
xmambo.jambo
xturtle_rockx
bicaz.i.love.you
xlittle.pica
pikachoo.icecream
in.trance
die.bitch
happy_marble
chuppa_chupps
rose.bloody
in.my.mind
xcute_butterfly
pink.juice
sakura.chan
mad_world
purffect.poisson

| Ady67 a răspuns:

Rainy_rainbow