| япончик a întrebat:

Spuneti-mi un site unde pot intra de pe mobil, si sa downloadez muzica, cu manele

5 răspunsuri:
| MaxiValau a răspuns:

Daca nu spuneai cu manele... iti ziceam. Dar nu incurajez genul asta si nici persoanele care asculta asa ceva.

| eu4you a răspuns:

Manelele nu sunt un gen de muzica...nu pot sa spun ca sunt ceva.Nici kitsch nu pot sa spun ca sunt.Dar asta e, daca tie iti plac strongdc++.com

| eu4you a răspuns:

Manelele nu sunt un gen de muzica...nu pot sa spun ca sunt ceva.Nici kitsch nu pot sa spun ca sunt.Dar asta e, daca tie iti plac www.strongdc++.com

| FlasH112 a răspuns:

Pacat de tine ...iti ziceam eu dar manele? du-te si f**eu pe m**a nu-ti va zice nimeni nimic!

| япончик explică:

Da niii pohui la maxim ce spuneti, mie imi plac cintecele frumoase, si n-are importanta de ce gen sunt, singurul gen ce il respect este shansonul, in rest nii pohui de toti