| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog citeva programe pentru editarea pozelor si inlocuirea fonului, mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna. Cel mai amplu program e photoshop ( dar trebuie sa stii cum sa lucrezi la el ) Daca te-ai hotarit sa incerci sa editezi cu ajutorul lui poti privi pe net tuturiale. O seara buna ))

| georgikk a răspuns:

Corel Draw, Photoscape, Andore. Pizzap etc

| Deiuuu a răspuns:

PhotoShop,Photo instrument,PhotoScape, Pizap, Picasa.

| ValentinCN a răspuns:

Printre cele mai bune programe se enumera Adobe photoshop.
Apropo iata un site cu lectii foarte utile atat pentru incepatori, cat si pentru ceilalti: http://lectii-photoshop.com