| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste povesti de groaza (scuzati categoria )

Cea mai creepy poveste primeste funda

Răspuns Câştigător
| chilledzebra a răspuns:

Buna! O carte in toata regula, chiar nu stiu. Dar exista o aplicatie WATTPAD unde poti gasi miii de carti, legende creepy. Singura problema e ca sunt scrise de adolescenti. Nu de vreun scriitor anume. Pur si simplu itit descarci aplicatia, iti faci cont si cauti ceea ce vrei. Sunt mii, crede-ma, de carti de care ai fi interest. Sper ca te-am ajutat, cat de cat! happy

3 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Pici bacul!
(Destul de horror pentru tine?)