| papushik_2619 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste statusuri frumoase si rare(inventate de voi sau auzite)
Multumesc anticipat!
P. S Dau fundita la cele mai multelove strucklove struck

2 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Acum am ajuns sa fumez sperante...Si am ales negrul din atatea nuante!straight face

Stiu ca am gresit, si acum platesc. Sunt nevoita sa pierd ceea ce iubesc! Dar totusi sper ca ma vei iertasad Aminteste-ti am facut parte din viata ta!

De multe ori mi-a spus ca ma iubeste.Si doar la mine se gandeste. Poate asa ti-a spus si tie. Dar a facut o mare prostie! Sunt siguar ca nu ne iubea pe niciunasad Si noi ca prostele ii credeam minciunahee hee

Uitarea vine in timp... Dar nicioadata definitiv!

Degeaba ma privesti cu ura. Mereu o sa fiu mai buna. Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau...Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Acum crezi ca te iubeste pe tine. Dar nu e deloc asa. Mai intai m-a iubit pe mine. Tu ai luat ce nu-mi trebuiatongue

Degeaba crezi ca ma oftici. Cand vorbe frumoase ei ii zice. Degeaba crezi ca sunt geloasa. Uita-te putin la mine, chiar nu-mi pasabatting eyelashes

Tu nu ai fost nici primul dar nici ultimul din viata mea... Dar esti singurul care as vrea sa se intoarca, CANDVAsigh

Din toata durerea mea.
Voi face fericirea tasad
Iar lacrima ce-mi cade pe obraz.
Te va scapa pe tine de necaz!
Vorbele care candva m-au ranit!
Pe tine te vor face fericitsad
Iar tristetea ce-o am acum pe fatastraight face
Iti va aduce tie noroc in viata!

Nimeni nu te stie. Mai bine ca mine:X Eu cat te cunosc. Nu te recunoscstraight face

Din tot ce-a fost. Nu vreau sa uiti nimic. Fara niciun rost! Gandeste-te la mine un pic!sad

Totul astazi a ramas doar o taceresad si un suflet tristcrying mi-e tare greu!

Acum pentru tine sunt o straina... Oare eu am fost de vina?

M-ai mintit tot timpul petrecut... Dar nu mi-am dat seama si te-am crezutsad

Privirea ta ma minte... Dar inima ce simte?:X

Daca mi-ai fi spus de la inceput, astazi nu am fi ajuns doi straini sub acelasi cersad

Nu stiu de ce, de ce inca mai gresesc! Tu de mine nu mai stii, eu te iubesc! Nu stiu de ce, inca sufar pentru tine! Cand tu ti-ai batut joc de mine!sad

Pe tine te ignora. Pe mine ma adora!:X Pe tine te-a mintit. De mine e indragostit:X

Stii ce? Paaaa...nu te baga... Daca nu e treaba ta!laughing

Mi-ai soptit ca ma iubesti. Si la mine te gandesti. Dar mereu tu m-ai mintit. Si la alta te-ai gandit!

Ai fost odata doar al meu. Acum te are ea, nu te mai am eubig grin

Vreau un nou inceput! Vreau de fapt sa te uitstraight face

Sper ca te-am ajutat:*oricum toate is compuse de mineblushing
te pup!

| larisa19 a răspuns:

It doesn't hurt to dream, it hurts more to wake up...