| inna a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste statusuri inventate de voi big grin.

4 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pai...Cu zapada asta."Blocat in trafic cu bicicleta" "La butoane"...Etchee hee

| imortal a răspuns:

"DND, tai lemne"; "plecat...la pustia"; "povestiri din cripta, Eu, maine o sa vorbim despre, Tine"; "te iubesc, te ador, am nevoie zilnic de tine, vreau sa ma ti in brate tot timpul, cada mea, DND dus" laughing imi vin asa pa moment si difera de starea care o am. evit sa copiez pe cineva :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca PSS!