| Conway a întrebat:

Spuneti-mi va rog o felicitare pentru o zi de nastere

Răspuns Câştigător
| stefydragutzica a răspuns:

La multi ani (numele)! Iti dorec sa traiesti multi ani, o viata plina de fericire, dragote si bani laughing Sa ti se indeplineasca toate visele si dorintele. Sa ai parte numai de bucuri, iar problemele sa te ocoleasca. Sa nu uiti niciodata ca nu esti singur/singura mereu voi fi aici pentru tine :* Funda? big grin

1 răspuns:
| mihaelamadalina a răspuns:

- La aniversarea ta îti doresc ca sanatatea sa fie tot timpul impreuna cu tine, fericirea sa te insoțeasca la fiecare pas, dragostea sa-ti fie in permanenta la indemana iar norocul sa te astepte la fiecare colt. La Multi Ani!