| DiaNa357 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, ceva urari de zile de nastere pe care sa le pot scrie pe o felicitare pentru un prieten (doar prieten).

Răspuns Câştigător
| Puf0sheniieee a răspuns:

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti,chiar daca cei pe care ii iubesti te mai supara,iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi "La multi ani!",cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.

- 'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea, familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!

- O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!

-De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!

6 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Uite aici:
Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
Ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si... parale!
Viata lunga, fericire, sanatate si iubire!
De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!
Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!
La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.
Ma bucur ca ai mai crescut si iti urez un sincer "La Multi Ani"!
Cu ocazia zilei de nastere noi iti dorim tot binele din lume si mult succes in toate! La Multi Ani!
De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!
Sa-ti dea Domnul sanatate,
Judecata inteleapta,
Viata lunga pamanteasca,
Ce doresti sa se-mplineasca!
La multi ani, plini de fericire si impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete si soare in calea ta!
In aceasta zi frumoasa,
Te aseaman unei flori...
Cu petale larg deschise,
Cu un zambet sclipitor...
Fie ca aceasta zi sa-ti aduca pe aripile celor patru anotimpuri mult noroc, fericire si dragoste din partea celor dragi.Barca vietii sa pluteasca mereu...
Funda?happy

| Aℓex a răspuns:

Heii`! Uite aici:
Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
Ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si... parale!
Viata lunga, fericire, sanatate si iubire!
De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!
Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!
La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.
Ma bucur ca ai mai crescut si iti urez un sincer "La Multi Ani"!
Cu ocazia zilei de nastere noi iti dorim tot binele din lume si mult succes in toate! La Multi Ani!
De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!
Sa-ti dea Domnul sanatate,
Judecata inteleapta,
Viata lunga pamanteasca,
Ce doresti sa se-mplineasca!
La multi ani, plini de fericire si impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete si soare in calea ta!
In aceasta zi frumoasa,
Te aseaman unei flori...
Cu petale larg deschise,
Cu un zambet sclipitor...
Fie ca aceasta zi sa-ti aduca pe aripile celor patru anotimpuri mult noroc, fericire si dragoste din partea celor dragi.Barca vietii sa pluteasca mereu...
Funda?happy

| Dr3yga20 a răspuns:

Si daca prietenul ala ar afla ca tu ai scris o urare luata de undeva de pe net si nu din suflet ce ar crede?

| fLrYdzstr a răspuns:

Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul' nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

| raluuu10 a răspuns:

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!