| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie cate ceva despre prietenie [nu intre o fata si un baiat gen :X. ci amici.amice]. ce faceti voi cu prietenii. cum va distrati? va puteti spune orice? spuneti-mi cea mai frumoasa intamplare cu bff-ul vostru. ati patit vreodata sa creteti ca ati gasit cel mai bun bff dar va dezamagit? cum v-ati simtit, ce ati faacut?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi ăsta şi este scopul prietenie,să te distrezi, să spui secrete, să ai cu cine petrece timpul liber...Desigur că există şi dezamăgiri, pentru că toţi avem aşteptări măreţe, dar şi noi dezamăgim la rândul nostru...
Succes! Nu cred că are rost să'ţi povestesc şi întâmplări.

1 răspuns:
| Twilight a răspuns:

Cu prietenii e minunat sa petreci timp, sa va plimbati, sa va ziceti secrete, mai ales intre fete. Nu e neaparat vorba de a face ceva, simplu fapt ca esti cu prietenii, chiar daca nu scoate nimeni nici un sunet, e minunat!