| Zuzu_1832 a întrebat:

Spuneti si voi cum a fost primul sarut dau

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm thinking pai.cu baiatul cu care am fost, primul sarut chiar nu mi; a placut.nici celelalte( tot cu el). probabil nu il placeam atat de tare incat sa simt ceva. laughing. Dar cu baiatul cu care sunt acum a fost superb love struck

| Biia a răspuns:

Habar n'am!laughing. vbesk seriostongue.

| Xab a răspuns:

Primul sarut la mine a fost cu un baiat pe care chiar il placeam mult( ceea ce se intampla si in prezent). Atunci eram amandoi destul de timizi. dar acum e foarte bine.Suntem de un an jumate impreuna si totul merge perfect. Cel mai important lucru e sa incerci sa scapi de emotia aceea de dinaintea sarutului si totul va fi bine.Nu trebuie sa te gandesti gen"daca nu sarut bine?","daca nu`i place?" sau altele... pur si simplu trebuie sa curga:d

| CarmenR a răspuns:

Nu a fost cine stie ce pentru ca nu m-am sarutat prima oara cu un baiat pe care il iubeam. M-am sarutat pur si simplu, ceea ce nu va recomand daca nu vreti sa fiti dezamagite.

| Katerine a răspuns:

principalul e sa te saruti cu cel(cea) pe care intr-adevar il (o) placi mult, inkizi ochii si stiti voi mai departe. la mine a fost foarte bine, atit de placut.