| Ion_3739 a întrebat:

Spuneti va rog cum pot sa scap de cosuri...

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Buna. Pai la varsta asta nu prea ai ce sa faci, dar...te poti duce la farmacie sa iti iei o solutie...cum ar fi Zynerit, l-am folosit si eu si e bun. Altceva, ar mai fi Clean&Clear sau produsele de la Avon.
Bafta, zi faina!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai sa nu le storci adica pana la urma cosurile sunt ceva normal pe fata ele fac parte din maturizare...adica am o colega care este in a 7(lol ca si eu sunt) si nu are nici un cos pe fata si sa mor eu ca are o minte zici ca e la gradinita dar stai linistit/a ca cosurile vor disparea :* succes funda?:X:X

| Enma a răspuns:

Men iti trebuie o solutie care sati usuce fata laughing ori ce intreaba la farmacie...

| KeoAndrewDo a răspuns:

Pentru asta astept fundita! Ar trebui sa mergi la o dermatolog daca situatia este grava. Sunt multe creme el stie ce e mai bine pentru tine. Este o carte cum sa scapi de cosuri in 3 zile citeste-o si aplica acele tratamente naturiste sigur vei scapa de el!

| PsT_6707 a răspuns:

Apa si sapun...
clearasil
argila (masca de fata)
stai pana se usuca
dupa ~2 ore o dai jos
apa si sapun
crema hidratanta
somn...

| ddeyutza a răspuns:

Pai iti pui intr-un pahar aspirina maruntata si cu miere de albine si te dai pe unde ai cosuri am incercat si eu ii foarte bun tratamentul