| johnn_1772 a întrebat:

Spuneti va rog niste statusuri grozave please!

2 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Stii ca e fara control si totu` se admite. Faci ce vrei, cand vrei, fara sa te complici. Fara regrete, fara defecte, fara idei preconcepute. Doar clipe frumoase` si placeri Mai multe!

• Am invatat acum din stilul meu discret dar direct, ca suntem atat de diferiti. Da` ne completam perfect!

Oare. Fără ea ai fi la fel? Da`. Oare. Fără ea te`ai simţi altfel? Căci dacă e departe nu te mai simţi întreg` Spui: `Pune-o într-o mie de fete că tot pe ea o aleg!

• Uneori am impresia ca nu mai pot,
Uneori simt ca bat pasul pe loc.
Si atunci cand sunt pe punctul de a renunta.
Apari tu in viata mea,
Imi redai speranta.
Si impreuna pornim pe un drum necunoscut.
Un drum plin de neprevazut.
Cu lacrimi, zambete, necazuri, bucurii.
Visand la un loc doar pentru noi,
Un univers in doi.
Eu, tu, noi fac parte din mine,
Si fara sa stiu de ce simt ca nu vreau sa se mai termine.
Promite-mi ca nu ma vei lasa vreodata sa plec,
Promite-mi ca ma vei indrepta cand gresesc,
Promite-mi ca ma vei ridica cand voi pica.
Iar eu in schimb iti promit un loc pe veci in inima mea.

Tu si eu, impreuna mereu.Vom trece peste greu,vreau sa ramai numai al meu.

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi.Îţi pare rău,şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

•Au fost momente cand am plans, dar mi-am dat seama ca nu trebuia sa regret nimic•

Au trecut problemele au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei.•

| selysweety_4572 a răspuns:

Prieteni falsi sa dea buzz astazi fac prezentza laughing, Fytshe, Ge$turi Shy Tup3u asta e taLenTuL Mew, Pe 3cran da Foarte BinE o PrinTsHesa AshA ca Mine. clasa=sala de tortura, catalogul=dusmanul nr1, carnetul de note=dosareleX,cancelaria=zona crepusculara,sefa clasei=asasinul din umbra, Somnoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna…!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla…
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce…

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna…
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna…., mutul ii spune surdului ca orbul l-a vazut pe schiop cum fuge dupa chel sa-l traga de par;