| Ion_3739 a întrebat:

Spuneti va rog un telefon mobil bun...

4 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Nokia x6winking destul de mrf

| SnaPShoT a răspuns:

Telefoanele bune sunt cam asa:
Daca esti persoana mai de birou iti recomand Nokia(n-series) Sincer am un N85 de 2 ani si nu am probleme cu el
Daca esti genul de persoana care iti place sa asculti muzica oriude iti recomand Sonny Ericcson (cu WalKMan)
si Iphone-urile sunt bune dar te costa cam mult
Incearca sa mai cauti pe internet telefoane si te uiti la ele(daca are slot sau nu, ce camera are s. a)
Sper ca te-am ajutat!

| ConnectRo a răspuns:

Uite aici un top cu cele mai noi telefoane de pe piata, top realizat de catre revista connect
http://www.connect.ro/top-telefoane-mobile-connect/

| IIOverII a răspuns:

Iphone4 e tare si bun cu dual sim...