| Sweet111 a întrebat:

Statusuri curte pentru fete cool smechere si amuzante.Va dau la toti care imi raspundeti promit vot si funda la cele mai tari status. mersi kiss

Răspuns Câştigător
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Cred in egalitatea dintre sexe…toti barbatii sunt egali intre ei

Chiar daca zambetul tau dureaza o clipa tu stii
Ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vi...

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete ...deci la urma urmei lumea are nevoie de tine

şi nici eu nu mai sunt aceaşi / şi nici nu mai ştiu cine sunt

Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.

Sunt clipe din trecut peste care am trecut...sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate

Te iubesc dar las’ ca-mi trece…

As vrea ca atunci cand te uiti la mine sa spui: Ba, thu chiar ai tinut la mine

Cand cineva la care tii pur si simplu pleaca, aminteste'ti ca frunzele, toamna, nu cad pentru ca vor, ci pentru ca a sosit momentul...

Vor sa te vada jos, cat mai jos. Ratacit, pe un drum, fara bilet de intors.Dar tie nu iti pasa, nu lasi timpul degeaba sa plece. Nu stai cu ochii in soare sa vezi cum viata trece.

Am accesul interzis pe orice stadion
Ca le fumez toata iarba si-i las fara gazon

creste pretu la bulion!

Ne pare rau dar nu ai acces la acest utilizator de messenger

Ai stiut cum sunt. Si totusi m-ai acceptat.
Poate ca-am gresit, tu totusi m-ai iertat.
Ma schimb in fiecare zi,
Vad privirea ta fierbinte, dincolo de cuvinte...
Sunt sentimente infinite.Nu ganduri perfide

be smart, save the world, kill yourself

Eu sunt spiritul care vesnic neaga.

Babe In Total Control of Herself

May the penguins be with you!

Some people make things happen, some watch while things happen, and some wonder "What happened?"

Daca sunt probleme, nu e nicio problema...

Nu există pustiu, doar neputinţa noastră de a umple golul în care trăim

Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie

Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans necesar pentru a iesi din impas!

Ma simt nemuritor in infinitul fractiunii de secunda

Culoarea ce iubeste sufletul meu e culoarea ochilor tai...

Treceam pe langa geamurile unui magazin...ce vad eu:o tipa sexy si simpatica.intru in magazin sa o vad mai bine dar imi dau seama ca e reflexia mea

Copiii grasi sunt mai greu de rapit

Esti tot ceea ce te inconjoara, gandurile tale, viata ta, visurile toate. Esti ceea ce alegi sa fii. Esti nesfarsit ca universul fara sfarsit

Sunt normal am doar nevoi speciale, acoperite de sume proportionale!

Cand am privit in trecut, am vazut o fiinta cu totul si cu totul diferita de ceea ce stiam ca sunt

Nobody has ever measured, even poets, how much a heart can hold
1. Opriti planeta... vreau sa cobor...
2. Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …. MAINE…. afli tu ce-i despartirea.
3. Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?
4. Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!
5. E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
6. daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin
7. il iubesc da prostu nu-si da seama.
8. Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine! sad
9. Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate... sad
10. ___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Sa poti sa crezi daca altii te inseala,sa poti sa te ridici cand altii te doboara,sa poti pastra ce altii vor sa alunge, sa razi chiar daca sufletul tau plange, si cald tu sa ramai chiar daca afara ninge...asta-i arta de a invinge...

grea e viata unui peste cand traieste pe uscat...dar mai grea a unei fete cand iubeste un baiat...:X:X

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca... dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

toti sunt la fel -->' gen-->ai bani!?& hai la bere&n-ai bani?!?:O --& du-te verewinkingstraight face

cand ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc ca te gandesti la mine big grin rolling on the floor

Dacă vrei să fii fericit o clipă, răzbuna-te... daca vrei sa fii fericit o viaţă, iartă…

Tot ce e bun.e greu de faCut). usoR e sa pierzi.usor e sa mori.chiar si sa triseZi e usor

Spune-i stop cand te streseaza, spune-i ca exagereaza. Nu intelege? Abereaza? Spune-i "PA" si se calmeaza big grin

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:eu sh restul

Tu, o să te duci dracu

Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi

Tu vii, tu pleci, te-ntorci

Tu nu spui nuwinking

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult! # "
funda?

2 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute