| BiancaTcc a întrebat:

Statusuri de dragostee, cu diacritice. mulţumesccc, dau fundă kiss

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Moryami a răspuns:

1. Păstrează-ţi inima pentru cineva căruia îi pasă. Nu o da la cineva care nu o merită.
2. Nu contează atât de mult ceea ce faci, ci câtă dragoste pui în ceea ce faci.
3.
Plăcerea florilor e să moară de mâna îndrăgostiţilor.
4. Când iubeşti puternic, găseşti întotdeauna ceva nou în persoana iubită.
5. Sărutul este o cerere făcută la etajul doi, pentru a afla dacă etajul unu este liber.
6. Cel mai dulce desert este zâmbetul!
7. Ne îndrăgostim în toate etapele vieţii, dar iubim doar o singură dată cu adevărat.
8. Cel ce te iubeşte nu te face să plângi, cel ce nu te iubeşte nu îţi merită lacrimile.
9. Mi-am spus de mii de ori, doar iubirea te învaţă să zbori.
10. Că mi-e dor! Să ieşim odată din acest decor. Să simt iar că pot să zbor cu tine, deasupra tuturor!