| Yazzmy a întrebat:

Heii sallut` vReau` si eU niSte statuSuri de draGostee` mai nOi`

Ma puteti ajuta`? big grin:*

Răspuns Câştigător
| SuperDrogUniversal a răspuns:

Am vrut sa plec dar am ramas, am vrut sa strig dar n-aveam glas din calea ta am vrut sa ma fresc dar am simtit ca te iubesc love struck

Ea: "De ce ma urmaresti?
El: Pentru ca esti frumoasa si cred ca sunt indragostit de tine.
Ea: Serios? Dar tu inca nu ai vazut-o pe prietena mea...Ea e mult mai frumoasa decat mine...Si e in spatele tau. (Baiatul se uita in spate si nu vede pe nimeni)
El: Glumesti cu mine? Nu este nimeni in spatele meu...
Ea: Nu, dar daca intr-adevar ma iubeai, nu te uitai in spate...♥

Nu`mi pasa dk esti rau sau bun.Nu`mi pasa dk tu ai un diferit drumlove struck...nu`mi pasa dk ma vei rani.esti ghinion, dar vei fi noroc intr-o zi.love struck.love struckhappy:X [inventat de mine sper sa-ti placa]

Iubeste-mã, urãste-mã! În ambele cazuri ti-e gândul la mine!love struck

Pot sa spun ca's norocoasa ca te am, ai aparut atunci cand nici nu m'asteptam.♥

Dar daca nu-ti mai trebuie dragostea mea.
Daca nu mai ai ce sa faci cu ea. N-o arunca asa
Mai bine aseaz-o undeva
Aseaz-o intr-un loc cu multa lume.pe o strada aglomerata
Sau intr-o sala de cinema
Poate o gaseste cineva si-are nevoie de ea...

Reiau acum povestea aia veche cu sufletul pereche
Se zice ca fiecare are undeva, undeva in lumea asta,
Jumatatea sa.

Stelele care cad... nu pier
Stelele care cad se duc spre un alt cer:X

Apari zambind prelungind vara.Si readuci toata lumina diminetii seara...:X

E vagaboanta.in fata ti`o spunelove struck...vb urat.dar face numai lucruri bunee:X:X

Vreau sa raman.nu vreau sa pleclove struck.intorc capul.si incep: salivez, vorbesc, abordez.nu pot sa privesc. vreau sa ating.sa savurez love struck din tinelove struck sa te limbbig grin

sper sa-ti placalove struck

1 răspuns:
| rocsyy a răspuns:

Without love,what is life?

Stiu, ca amici ne intelegem mult mai bin,
Dar ce rost au toate astea daca nu esti langa mine?

Iubirea-i diferita, multi n-o cunosc,
Dar au impresia ca o stiu pe derost!